menu

kokox

stickymenu

BAZEN ZOR OLUR HER ŞEYBaşlıkta olduğu gibi bazen hayatta her şey zorlaşıveriyor. Neler hesap ederken, ne planlar yaparken evren sizi nerelere çıkartıveriyor.
Devlet hastahanesinin aciline bir ambulans içinde gideceğim ve bu yolculuğun hayatımın en büyük sorgulamalarıyla dolu, sefil bir seyahat olacağı o gün öğleden sonrasında aklımın kenar mahallelerinden dahi geçmezdi. Fakat evren insanı getirip büyük kapıların önüne bırakıp kafasına sert ötesi vurabiliyor..
Zatürre teşhisi konana kadar, bu ve buna benzer bir sürü düşünce vardı kafamda. Şimdilerde ise kuyruğumu dikme çabasıyla sizlerden uzak kaldığım neredeyse koca bir ay var, geride kalan.
Sizlere ne bir haber verebildim, ne de küçük yazıyla durumu izaha gücüm vardı. Bunun için hepinizden özür diliyorum. Çekiliş kalmış.., unutulmuş gibi bir kenarda. Şimdi toparlanıp tekrar yazmaya başlamak lazım.
Bu yazı hem bir haber verme hem de son ajanda ve BIC All in One Dolmakalem talihlisini belirleme yazısı olsun.
Yine random.org sitesinden bir önceki çekiliş yazımıza yorum bırakan yorumcuların toplam sayısına göre bir sayı aldık. GIPTA Ajanda ve BIC Dolmakalemleri sekiz numaralı yorumcumuz Mehmet Ali C. kazandı. Benimle irtibata geçerse gecikmiş hediyesini bir an önce göndereyim de kendisi sevinsin.
blog comments powered by Disqus

YARARLI LİNK TABLE

YARARLI ŞEYLER ATLASI

DOLMAKALEM TAKAS DEĞİŞİM

YAZMAK KEYİFTİR HARİTASI

MÜREKKEP TAKAS

SORUNLAR ÇÖZÜMLER SAYFASI

Thumb Last Posts

YAZMAK KEYİFTİRDE ÖNE ÇIKANLAR

Defter Murekkep Last Five

TümüDOLMAKALEM KATEGORİSİ SON 5 YAZI TümüMÜREKKEP KATEGORİSİ SON 5 YAZI

Son On Yazi

DUMMY
YAZMAK KEYİFTİRİN EN SON YAYINLANAN 10 YAZISI

Defter Kagit Kategori

TümüDEFTER KATEGORİSİ SON 5 YAZI TümüKAĞIT KATEGORİSİ SON 5 YAZI

PopPostText

Popüler Yayınlar

Popüler Yayınlar For Mobi

EpostaTakip

EPostayla Takip Edin

Follow by Email

 
web stats Proxy

E-Postayla İzle