menu

kokox

stickymenu

PILOT NAMIKI 78G GELDİ

Birçoğumuzun ağzına pelesenk olmuştur Pilot Kalem sözü. Sıkça da kullanırız. Sanki bu sözü söylerken basit bir kalemden bahsediyor gibiyizdir. Oysa Pilot dünyanın en iyi dolmakalem üreticilerinden bir tanesi.
Pilot Namiki 78G de dolmakalemseverle
r tarafından kült dolmakalemlerden birisi olarak kabul ediyor. Benim çok önceden tanıdığım ama sizlerle yazım yumuşaklığı ve performasından ötürü birebir paylaşmak istediğim dolmakalemlerden biriydi. Amerikan pazarında az bir süre bulunmasına rağmen bir çok dolmakalemsever tarafından çok beğenildi. Ne yazıkki Pilot Namiki 78G Asya pazarı için üretilmişti ve kolayca bulunmuyordu. Bir rastlantı eseri deneyerek beğendiğim bu dolmakalemi bulabilmek uzun zaman aldı. Zira artık üretilmediğini öğrenmiştim. En sonunda çok az kalmasına rağmen uzak doğuda bir dolmakalem dostumuz sayesinde bularak satın aldım. Sizlerin de sahip olabilmesi için fazla sayıda sipariş vermiştim. En sonunda elime ulaştılar ve şimdi sizlerle paylaşıyorum.
Pilot Namiki 78G ler yazım testlerinin bitmesini yeni sahiplerine kavuşmak için bekliyorlar...blog comments powered by Disqus

YARARLI LİNK TABLE

YARARLI ŞEYLER ATLASI

DOLMAKALEM TAKAS DEĞİŞİM

YAZMAK KEYİFTİR HARİTASI

MÜREKKEP TAKAS

SORUNLAR ÇÖZÜMLER SAYFASI

Thumb Last Posts

YAZMAK KEYİFTİRDE ÖNE ÇIKANLAR

Defter Murekkep Last Five

TümüDOLMAKALEM KATEGORİSİ SON 5 YAZI TümüMÜREKKEP KATEGORİSİ SON 5 YAZI

Son On Yazi

DUMMY
YAZMAK KEYİFTİRİN EN SON YAYINLANAN 10 YAZISI

Defter Kagit Kategori

TümüDEFTER KATEGORİSİ SON 5 YAZI TümüKAĞIT KATEGORİSİ SON 5 YAZI

PopPostText

Popüler Yayınlar

Popüler Yayınlar For Mobi

EpostaTakip

EPostayla Takip Edin

Follow by Email

 
web stats Proxy

E-Postayla İzle