menu

kokox

stickymenu

DEFTER ÖZELLEŞTİRME / NOTEBOOK CUSTOMIZATIONPiyasada sizin yeteneğinize paralel olarak kapakları özelleştirilebilecek türde siyah kapak seçeneği haricinde pek defter yok. Oysa insan, kendi iç dünyasından taşarak parmaklarının ucuna ulaşan duyguları defterlere işlemek istiyor.
Yazdığımız defterler aynı zamanda geçmişimize ve bize dair nişaneler.
Üstüne çizim yapılabilecek defterlerin kapak renklerinin açık renkte olması gerekiyorki renkler doğru olarak belirsin. Emek sarf edip üstüne çizilenler kendini göstersin ve bizleri de farklı kılsın.
Bu ihtiyacı göz önüne alan ANIKI zaman zaman taleb yönünde üç defterden oluşan açık renk kapaklı defter setleri üretecek. Ve siz de üstüne istediğiniz gibi yazıp çizebileceksiniz.
İşte size, sadece dolmakalem, dolmakalem mürekkebi ve bir kaç kulak pamuğu kullanarak Sn. Grafikerimiz Ruhi VEKTOR tarafından yapılmış bir defter güzellemesi.
Bu defter aslında çok özel ve kıymetli bir defter. ANIKI MÜREKKEBLERİNİN arkasındaki gizli adam Dr. Oka LIPTUS'un mürekkeb formül defteri. Çok ayıp olmakla birlikte Sn. VEKTOR bu defteri gündüz saatlerinde gizlice ele geçirip kopyalayarak yerine koymuş.
Siz de kendi kendinize, bu tür sihirli ve egzotik çağrışımları olan güzellemeler yaparak farklı defterler yaratabilirsiniz.
Hepinize güzel ve huzurlu bir hafta sonu dileğimle.


blog comments powered by Disqus

YARARLI LİNK TABLE

YARARLI ŞEYLER ATLASI

DOLMAKALEM TAKAS DEĞİŞİM

YAZMAK KEYİFTİR HARİTASI

MÜREKKEP TAKAS

SORUNLAR ÇÖZÜMLER SAYFASI

Thumb Last Posts

YAZMAK KEYİFTİRDE ÖNE ÇIKANLAR

Defter Murekkep Last Five

TümüDOLMAKALEM KATEGORİSİ SON 5 YAZI TümüMÜREKKEP KATEGORİSİ SON 5 YAZI

Son On Yazi

DUMMY
YAZMAK KEYİFTİRİN EN SON YAYINLANAN 10 YAZISI

Defter Kagit Kategori

TümüDEFTER KATEGORİSİ SON 5 YAZI TümüKAĞIT KATEGORİSİ SON 5 YAZI

PopPostText

Popüler Yayınlar

Popüler Yayınlar For Mobi

EpostaTakip

EPostayla Takip Edin

Follow by Email

 
web stats Proxy

E-Postayla İzle