menu

kokox

stickymenu

DOLMAKALEM YIKAMA KABI / FOUNTAIN PEN BATH CONTAINERGenellikle dolmakalemlerimizi ya banyo ya da mutfakta genellikle mutfaktan temin ettiğimiz cam ve ya plastik kaplar içinde yıkıyoruz.
Hele benim gibi "Mutfağa ait bir malzemenin başka işler için kullanımında anavatanına dönememe" cezasının geçerli olduğu bir annenin elinden geçmiş iseniz bu kab bulma meselesi aile içinde ufak bir faciaya sebep olabilir.
Okulların yeni eğitim yılına başladığı şu günlerde bir kırtasiye ziyareti sırasında gözüme dolmakalem yıkamasına uygun bu plastik kab ilişti.
Bu çocuklar için düşünülmüş bir suluboya fırçası yıkama kabı. Emniyet kapağı olduğu gibi, üstünde işaretli kısma kadar su koyduğunuzda devrilse de içindeki su dökülmüyor.
Açılır yeşil kapağının içinden ufak parçaları içine atabileceğiniz gibi emniyetli üst kapağını da açarak içine ufak parçaları koyabilirsiniz. Üst kapağını kapadıktan sonra hiç bir yere su ya da mürekkeb sıçratmadan çakalama yapabilmeniz de çabası. Her türlü dökülmeye karşı önlem alınmış hafif ve kullanışlı bir kab.
Aynı kabın dikdörtgen formlu iki hazneli bir tipi daha mevcut. Dikdörtgen olanlarının derinliği biraz daha fazla. Fiyatları bizim kullanacağımız amaca göre oldukça ucuz. İster yuvarlak ister dikdörtgen formlusu olsun, dolmakalem bıcı bıcısı için son derece kullanışlı ve bir dolmakalemseverin edinmesi gereken yardımcılardan.
Bir tane edinilmesi halinde sizleri bir sürü dertten kurtaracağına inanıyorum.


blog comments powered by Disqus

YARARLI LİNK TABLE

YARARLI ŞEYLER ATLASI

DOLMAKALEM TAKAS DEĞİŞİM

YAZMAK KEYİFTİR HARİTASI

MÜREKKEP TAKAS

SORUNLAR ÇÖZÜMLER SAYFASI

Thumb Last Posts

YAZMAK KEYİFTİRDE ÖNE ÇIKANLAR

Defter Murekkep Last Five

TümüDOLMAKALEM KATEGORİSİ SON 5 YAZI TümüMÜREKKEP KATEGORİSİ SON 5 YAZI

Son On Yazi

DUMMY
YAZMAK KEYİFTİRİN EN SON YAYINLANAN 10 YAZISI

Defter Kagit Kategori

TümüDEFTER KATEGORİSİ SON 5 YAZI TümüKAĞIT KATEGORİSİ SON 5 YAZI

PopPostText

Popüler Yayınlar

Popüler Yayınlar For Mobi

EpostaTakip

EPostayla Takip Edin

Follow by Email

 
web stats Proxy

E-Postayla İzle