menu

kokox

stickymenu

En MADE DEFTER


Yukarıda resmi görülen En Made Defteri okuyucularımızdan Hatice Hanımefendi bir kırtasiye alış verişi sırasında bularak satın alıp göndermiş. Kendisine teşekkür ederim.
Küçük ama sevimli spiralli bir not defteri ama arkasındaki hikaye çok anlamlı. Bu defterleri engelli dostlarımız ÜRETEN engelliler projesi kapsamında üretiyorlar. Bununla ilgili çok fazla yazmayıp aşağıdaki fotoğrafta yer alan bu defterin ikinci sayfasını okumanızı öneririm..
En Made defterin, emin olunuz ki fiatına göre sizi şaşırtmaktan öte yerlere götürecek olan bir kalitesi var. Kapak ve iç sayfa kalitesi, siz de fark edeceksiniz ki adı piyasada MOLOS olan defterlerin kağıt kalitesinden fersah fersah ötede.
İç sayfaları muhtemel 85 gsm. uçuk fildişi gayet iyi perdahlı çizgisiz kağıttan. Dolmakalem ile kullanıldığında güzel bir yazım hissi verirken kırçıllanma ve arkaya geçirme yapmıyor. Toplam 88 sayfa(44 yaprak), 7 cm. x 10 cm. ölçülerinde. Dolmakalem dostları için gündelik not alma kullanımı için son derece mükemmel bir defter.

Her gün 1-2 YTL nelere vermiyoruz. Kırtasiyecilerde kasa civarında bulabileceğiniz fiyatı 1 YTL olan EnMade defterden kırtasiye alışverişleriniz sırasında bir tane almayı alışkanlık haline getirin. Bulunmuyorsa da sorarak bulundurulmasını sağlayın. Daha fazlası için ise buradan
blog comments powered by Disqus

YARARLI LİNK TABLE

YARARLI ŞEYLER ATLASI

DOLMAKALEM TAKAS DEĞİŞİM

YAZMAK KEYİFTİR HARİTASI

MÜREKKEP TAKAS

SORUNLAR ÇÖZÜMLER SAYFASI

Thumb Last Posts

YAZMAK KEYİFTİRDE ÖNE ÇIKANLAR

Defter Murekkep Last Five

TümüDOLMAKALEM KATEGORİSİ SON 5 YAZI TümüMÜREKKEP KATEGORİSİ SON 5 YAZI

Son On Yazi

DUMMY
YAZMAK KEYİFTİRİN EN SON YAYINLANAN 10 YAZISI

Defter Kagit Kategori

TümüDEFTER KATEGORİSİ SON 5 YAZI TümüKAĞIT KATEGORİSİ SON 5 YAZI

PopPostText

Popüler Yayınlar

Popüler Yayınlar For Mobi

EpostaTakip

EPostayla Takip Edin

Follow by Email

 
web stats Proxy

E-Postayla İzle